PONORNÁ ČERPADLA HYDROPOMPE

Ponorná čerpadla Hydropompe jsou již od 70. let 20. století vyráběna na severu Itálie, ve městě Ponte nelle Alpi. Jejich kompletní výroba stále probíhá přímo v Itálii, což zaručuje jejich vysokou kvalitu a spolehlivost i v těch nejnáročnějších podmínkách. Úspěch tohoto přístupu, který vychází z rodinné tradice společnosti, se promítá i do vysokého podílu exportu čerpadel na náročné trhy Evropy či Perského zálivu.

DRENÁŽNÍ

Pro čerpání mírně znečištěných vod

Vhodná pro čerpání čistých či mírně zněčištěných vod. Jsou vhodná taktéž pro využití na stavbách a k čerpání kapalin s významných podílem abraziv.


Qmax: 90 l/s (324 m3/h)

Hmax: 62 metrů

Výkon motoru: 0,3 - 28 kW

KALOVÁ

Pro čerpání odpadních vod, kalů a kejdy

Využitelná pro široký rozsah čerpaných kapalin, zejména pak pro odpadní a splaškové vody, kaly, kejdy a jiné průmyslové odpadní vody.


Qmax: 100 l/s (360 m3/h)

Hmax: 28,5 metrů

Výkon motoru: 0,3 - 13,5 kW

Max. průchodnost: 100 mm

S ŘEZACÍM ZAŘÍZENÍM

Pro čerpání vod s vláknitými příměsemi

Určené pro čerpání menších průtoků do větších dopravních výšek. Řezací zařízení z nerezové oceli o vysoké tvrdosti rozřezává pevné nečistoty, a tím zabraňuje ucpávání čerpadla.

Qmax: 5 l/s (18 m3/h)

Hmax: 34 metrů

Výkon motoru: 0,88 - 3,1 kW


PŘEČERPÁVACÍ NÁDRŽE (JÍMKY)

Automatické přečerpávací nádrže pro obytné a komerční objekty

Slouží k čerpání šedých a odpadních vod z objektů umístěných pod úrovní gravitační kanalizace - sklepy, garáže aj. Nádrže jsou zcela samonosné. Jsou nabýzeny o objemech 200 litrů pro instalaci 1 čerpadla, nebo 600 l s vystrojením dvojicí čepradel. Čerpadla mohou být k výtlaku připojena napevno, nebo prostřednictvím spouštěcího zařízení a patkového koleno pro možnost jejich snadného vyjímání. Nádrže je možné osadit celou řadou čerpadel Hydropompe dle potřeb daného projektu. Nabízíme kompletní dodávku nádrží na míru zákazníkovi, vč. jejich vystrojení čerpadly a rozvaděče. Nabízeme též možnost vystrojením 1 čerpadlem na 230V a jedním záložním čerpadel na 24V doplněným baterií pro případ výpadku proudu. Baterie je schopna zajistit dostatek energie pro dvě hodiny čerpání.