MÍCHADLA REV-OX

Společnost Rev-Ox, která se zabívá návrhem, výrobou a dodávkou míchadel a aerátorů, je sesterskou firmou společnosti X2 Solutions. V oblasti míchání a homogenizace kapalin nabízí společnost Rev-Ox několik řešení v podobě horizontálních ponorných míchadel v nerezovém i litinovém provedení a pomaloběžných míchadel. Výběr nejvhodnějšího řešení a konkrétní návrh je základem správné funkce a vysoké účinnosti míchadel. 

PONORNÁ HORIZONTÁLNÍ MÍCHADLA

Jsou nabízena v provedení pláště z nerezové oceli AISI 316 nebo v litinovém těle. Vrtule míchadla se speciálně navrženým tvarem pro vysokou hydraulickou účinnost a samočistící schopností. Míchadla jsou vybavena dvojicí keramických těsnění a karbid-wolframovou ucpávkou (SiC). Motor je dále chráněn dvojicí sond a sondou průsaku (na vyžádání).

POMALOBĚŽNÁ MÍCHADLA

Tento typ míchadel se vyznačuje vysokou hydraulickou účinností danou velikostí vrtule. Je vhodný zejména pro míchání velkých objemů. Míchadla jsou vybavena dvojitou planetovou převodovkou uloženou v olejové lázni. Listy vrtule vyrobené z polyamidu a skelných vláken jsou uchycené do náboje z nerezové oceli.